nalepky


PRÍPRAVA GARAFIKY NA REZANIE

CLANOK_REZACNIE_TUCNIAK-250

Pre rezanú grafiku je potrebné vytvorenie grafiky vo vektorovom tvare. Na kreslenie sú vhodné programy pracujúce s vektormi. Ich prípony môžu byť *.ai, *.eps, *.svg, *.cdr (verzia 9)

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:13
Ďalšie informácie...
 
NÁLEPKY SAMOLEPKY TLAČ

CLANOK-PVC-NALEPKY-250

PVC SAMOLEPKY s plnofarebnou tlačou vyrábame zo samolepiacej bielej lesklej fólie so sivým permanentným lepidlom na zadnej strane. Tlačíme aj na matné fólie, poprípade priehľadné samolepiace fólie. Po tlači realizujeme vyrezanie nálepky, samolepky tzv. plotrovanie podľa dodanej orezovej krivky.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 10:27
Ďalšie informácie...
 
HOLOGRAFICKÉ SAMOLEPKY

CLANOK-HOLOGRAFICKA-250

Holografické nálepky sú vhodné ako bezpečnostný ochranný prvok. Pri meniacom sa uhle pohľadu dochádza k odrazu hologramu v širokom spektre farieb. Holografické nálepky vyrábame aj v prevedení s potlačou. Táto technológia je vhodná pre nízke náklady. Bežnými tlačiarenskými a kopírovacími technikami sa nedá falšovať. Je to ekonomicky výhodná alternatíva voči vytvoreniu vlastného hologramu.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:24
Ďalšie informácie...
 
MAGNETICKÉ FÓLIE

CLANOK-MAGNETKA-250

MAGNETKA - Magnetická fólia - dočasný nosič reklamy. Magnetická fólia je reklamný nosič ľubovoľného tvaru z pružnej fólie. Je priľnavá k rovnému kovovému hladkému povrchu. Magnetická priľnavosť závisí od hrúbky materiálu /0,4; 0,7 a 0,9 mm/.Výhodou magnetickej fólie oproti samolepkám je jednoduchá "montáž" a veľmi rýchla odstrániteľnosť.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:30
Ďalšie informácie...
 
REKLAMNÉ TABULE

CLANOK-REKLAMNA-TABULA_250

Materiál na výrobu reklamných tabúľ FOAM PVC Palight sú to penové PVC dosky, ktoré sú vhodné svojimi vlastnosťami pre vnútorné ale aj vonkajšie použitie nielen v reklame ale aj v stavebníctve a priemysle. Vyhotovenie grafických motívov realizujeme priamou potlačou dosiek, alebo aplikáciou fólie s potlačou na dosky.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:39
Ďalšie informácie...
 
PAPIEROVÉ NÁLEPKY

CLANOK-PAPIEROVE-NALEPKY250

Papierové nálepky tlačíme v hárkoch plnofarebnou potlačou v rozlíšení 1800 x 600 dpi. Po tlači môžu byť okamžite plotrované - vyrezané na požadovaný rozmer, ktorý musí byť dodaný v krivkách /súbor s príponou ai, cdr. verzia 9, eps/. Papierové samolepky môžme dodať so splitom alebo bez splitu. /Split delený podkladový silkónový papier na prúžky oddelené od seba vzdialenosťou 3 cm.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:46
Ďalšie informácie...
 
PRÍDAVOK NA OREZ PDF Tlačiť E-mail
Napísal BXb6pGZbgv   
Streda, 26 September 2012 09:15

CLANOK_REZACIA_KRIVKA-250

Na vytvorenie orezovej cesty je potrebné vytvoriť jej vektorový tvar. Pri príprave grafiky je potrebné zohľadniť, že vektorový tvar  - orezová cesta grafiky nemôže byť zároveň aj hranicou pripravenej grafiky. Z toho dôvodu pri príprave grafiky dávame prídavok (tzv. spadavku).


.

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:13
Ďalšie informácie...
 
ŽIVICOVÉ NÁLEPKY

CLANOK-ZIVICOVA-NALEPKA-250

ŽIVICOVÉ NÁLEPKY - EFEKTNÁ PREZENTÁCIA ZNAČKY Živicové 3D nálepky - zvýraznia opticky natlačené logo firmy. Sú vyššou kategóriou nálepiek a zaručujú vysoký efekt. V spojení s reklamnými predmetmi tvoria nezameniteľný image značky. Nanesená živica tvorí vysokoodolnú povrchovú ochranu samolepky. Minimálny náklad 200 ks. Dodacia doba do 2 týždňov.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:51
Ďalšie informácie...
 
DEŠTRUKČNÉ SAMOLEPKY

CLANOK-DESTRUKCNA-NALEPKA-2

DEŠTRUKČNÉ NÁLEPKY, SAMOLEPKY odhalia neoprávnenú manipuláciu - stratu záruky. Špeciálna deštrukčná fólia, ktorá pri najjemnejšej snahe o odlepenie sa roztrhne a je viditeľné jej poškodenie. Kontrolná samolepka je vhodná na ochranu počítačov, mobilných telefónov, rozvodových skríň, meračov tepla, vody a iných zariadení. Vhodné pre výrobcov, prevádzkovateľov, požičovne a servisné strediská elektronických a  maracích zariadení.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 10:26
Ďalšie informácie...
 
REFLEXNÁ FÓLIA

CLANOK-REFLEXNA-FOLIA-250

REFLEXNÉ SAMOLEPKY, NÁLEPKY Akryl-uretánová fólia so zdokonalenou  retroreflexnou mikroprizmatickou  vrstvou. Retroreflexné samolepky dodávame aj na magnetických fóliách - vhodné pre reklamu na auto. Fólia  zlepšuje viditeľnosť označeného predmetu až na 1 km. V ponuke fólie s exteriérovou  životnosťou 2, 5 a 7 rokov.Realizujeme plnofarebnú potlač na bielu reflexnú fóliu.Zo spodnej strany má fólia permanentné akrylové lepidlo.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:14
Ďalšie informácie...
 
PIESKOVANÁ FÓLIA

CLANOK-PIESKOVANA-FOLIA_250

Výhoda pieskovanej fólie je v tom, že vytvorí rozptýlený obraz vo vylepenej časti presklenia vidíte len obrysy alebo zdroje svetla. Vhodné na decentné zobrazenie loga, alebo otváracích hodín, ...

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:14
Ďalšie informácie...
 
VOID NÁLEPKY

CLANOK-VOID-NALEPKA-250

VOID nálepky, samolepky s potlačou poprípade čislovaním a rezaním na požadovaný rozmer. Najvyšší spôsob ochrany použivaný pre utajované materiály, pre poskytnutie obmedzenej záruky. Viac vrstvová nálepka, ktorá má pod celistvou vrstvou predrezaný nápis VOID. Pri snahe o odlepenie nálepky VOID dochádza k úplnej deštrukcii spodnej lepivej vrstvy a oddeleniu jednotlivých častí, ktoré sa opätovne nadajú  nalepiť v celistvosti - rozdelia sa. VOID nálepky vyrábame s možnosťou modifikácie údajov ( EAN kódy, číslovanie, vlastné kódovanie, čiarové kódy...)

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:14
Ďalšie informácie...
 
ČÍSLOVANÉ NÁLEPKY

CLANOK_CISLOVANE-NALEPKY-25Nálepky, samolepky graficky spracujeme podľa Vami zadaných údajov, ktoré majú byť na každej nálepke osobité. Stačí ak dodáte súbor napríklad v Exceli, xls, alebo csv na ďalšie spracovanie.
Personifikácia - čislovanie - kódovanie - nálepiek:

Vyrábame nálepky s rôznou možnosťou modifikácie údajov ( EAN kódy, vlastné číslovanie, adresy, vlastné kódovanie, čiarové kódy...)

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:14
Ďalšie informácie...
 
NÁLEPKY REZANÉ NA PLOTRI

CLANOK-REZANA-NALEPKA-250

VYREZÁVANÉ SAMOLEPKY - PLOTROVANÉ vyrábame zo 4-ročných, 73 µm hrubých fólií, 47 lesklých a 47 matných odtieňov, do 1 roka odnímateľné lepidlo. Výhodou použitia týchto fólií je vyššia UV stálosť a vysoký efekt. Ako doplnok používame aj reflexné fólie, ktoré znásobujú výsledok výlepu.

VYPOCITAT-CENU-1

Posledná úprava Pondelok, 17 Február 2020 08:15
Ďalšie informácie...
 
Viac článkov...
<< Začiatok < Predch 1 2 Ďalej > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Nálepky, samolepky, magnetky
Adresa:

LUMINA spol. s r.o.
Hrubečská 62
044 31 Kostoľany nad Hornádom
Slovensko

Kontakt:

e-mail: lumina@lumina.sk
m: +421 905 603 704

web lokality

REKLAMNÁ AGENTÚRA
www.lumina.sk

BEZPEČNOSTNÉ ZNAČENIE
www.nalepky.online