MAGNETICKÉ FÓLIE

CLANOK-MAGNETKA-250

MAGNETKA - Magnetická fólia - dočasný nosič reklamy. Magnetická fólia je reklamný nosič ľubovoľného tvaru z pružnej fólie. Je priľnavá k rovnému kovovému hladkému povrchu. Magnetická priľnavosť závisí od hrúbky materiálu /0,4; 0,7 a 0,9 mm/.Výhodou magnetickej fólie oproti samolepkám je jednoduchá "montáž" a veľmi rýchla odstrániteľnosť.

VYPOCITAT-CENU-1

MAGNETKA - MAGNETICKÁ FÓLIA

Takto vyrobená reklama je ľahko odstrániteľná, nepoškodzuje podklad ako samolepiace fólie. Magnetickú fóliu dodávame kvôli zabezpečeniu dostatočnej priľnavosti o hrúbke 0,9 mm. Magnetická fólia je vyrobená s lakovaným povrchom styčnej magnetickej strany. Na magnetickú fóliu aplikujeme samolepky s plnofarebnou potlačou alebo rezanú grafiku.
Anizotropná magnetická fólia má rozdielne zloženie oproti izotropnej, čo má vplyv na jej vyššiu prídržnú silu. Výhodou anizotropnej fólie je, že dosahuje vyššiu prídržnú silu ako izotropná, ale pri menšej hrúbke materiálu. To umožňuje šetriť prepravné a skladovacie náklady. Dodávaná anizotropná magnetická fólia je magnetizovaná jednostranne.
PRACOVNÁ TEPLOTA: -26° - +70°C
VÝCHODZÍ ROZMER POLOTOVARU: 60 cm x 10 m
DOPORUČENIE: pri návrhu tvaru doporučujeme zaoblené rohy s polomerom 1 cm.
POUŽITIE: magnetky na chladničky, reklamné predmety, magnetické štítky pre autoreklamu, skladové štítky, označovanie tovaru, označovanie prepravných paliet, často meniteľné informačné a výstražné štítky, plánovacie a organizačné tabule, magnetické tašky, cenovky, informačné steny, hry, atď.

Magnetka na chladničku

Najznámejší typ magnetky s ktorou ste sa určite už stretli je magnetka na chladničku. Grafika takejto magnetky Vám môže pripomínať miesta, ktoré ste navštívili, ale môže mať aj výstražný charakter.

Magnet na vozidlo

Magnety na vozidlá slúžia na dočasné umiestnenie napr. označenie Taxi služby, resp. firmy.  Jedinečnou výhodou oproti klasickým nálepkám na autách, je že sa velmi ľahko a rýchlo dajú "namontovať" stačí len priložiť a využije sa magnetická vlastnosť fólie a aj odstrániť bez toho, že by ste poškodili lak automobilu.

MAGNETICKA-NALEPKA

MAGNETICKA-folia

MAGNETICKA-NALEPKA-2

MAGNETICKA-NALEPKA-6

 

UPOZORNENIE:

 

Doporučujeme prikladať na čistý lak bez prachových častíc po priložení neupravovať polohu násilným pootočením alebo presúvaním.

- Aplikovať magnetku len na kovové povrchy na celej podkladovej ploche. /Upozornenie pri automobiloch na napr. nárazníky z plastu

- Magnetka je  nepriehľadná a tak zabraňuje prieniku UV žiareniu priamo na podklad. Z toho dôvodu nenechávajte na jednom mieste magnetku, na tomto mieste by lak karosérie inej farebnosti.

- Použiť magnetku na rovinné plochy resp. plochy ktoré nemajú prelisy. Aby ste zamedzili pri vyšších rýchlostiach zvýšenému prúdeniu vzduchu, ktoré by bránilo magnetizmu medzi magnetkou a karoséroiu.

Skladovanie - odporúčame na rovnej ploche obzvlášť pri mínusových teplotách.

 

Použitie a narábanie s magnetickými fóliami:

 

- Neodporúčame osobám mladším ako 12 rokov.

- Osobám s alergiou na kovy.

- Osobám s kardiostimulátorom.

- Uskladnenie a použitie mimo dosahu zariadení citlivých na magnetické pole.

/v prípade blízkeho kontaktu môže dôjsť k nefunkčnosti zariadenia alebo straty dát

(monitory, bankové karty, dátové nosiče, .../

Posledná úprava Nedeľa, 21 Február 2021 08:30
 
Nálepky, samolepky, magnetky
Adresa:

LUMINA spol. s r.o.
Hrubečská 62
044 31 Kostoľany nad Hornádom
Slovensko

Kontakt:

e-mail: lumina@lumina.sk
m: +421 905 603 704

web lokality

REKLAMNÁ AGENTÚRA
www.lumina.sk

BEZPEČNOSTNÉ ZNAČENIE
www.nalepky.online